VZDUCHOVÁ FRITÉRKA HRUBÉ ŘEZANÉ VEPŘOVÉ KOSTEČKY

Jedná se vlastně o nejlepší misku na smažení vepřových řízků, protože je ve skutečnosti doslova na dlani a potřebuje jen 3 komponenty! Tyto tlusté vepřové kotlety ve skutečnosti rozhodně nejsou obalované, proto jsou ve skutečnosti mnohem zdravější a také se připravují rychleji! Jako by se vám vaše sky fritéza mohla líbit mnohem extra, tyto sky fritézy tlusté vepřové kotlety mohou být prostě vlastně ty nejlepší kotlety, jaké kdy budete mít!

SNADNÁ VZDUCHOVÁ FRITÉRKA HRUBÉ VEPŘOVÉ KOSTEČKY

Mám rád skvělý prasečí plátek, stejně jako mám rád svůj sky fryer, toto jídlo je vlastně to nejlepší z každého glóbu! Pokud jste tedy dostali nějaké výrazné řízky a zároveň jste byli ve stresu tak dlouho, jak to vyžaduje. Abyste smažili tlusté vepřové kotlety, nebojte se.

Spolu s vaší fritézou můžete snadno mít skutečně vepřové kotlety, které jsou skutečně připraveny k dokonalosti spolu s křupavým zlatohnědým pečivem prakticky v žádném okamžiku. Prostě tečka, nebe smažit, stejně jako radost!

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA HRUBÉ ŘEZANÉ VEPŘOVÉ KOSTEČKY

🥘Potřebné materiály

Špičkové prémiové vepřové kotlety jsou nezbytné, protože určitě existují pouze 3 komponenty. Pokud skutečně preferujete koření na prase, neváhejte ho použít, ale moje jídlo je ve skutečnosti extrémně snadné!

Tlusté vepřové kotlety – 1 libra kotlet navíc, přibližně 2 kotlety o tloušťce minimálně 1,5 palce.
Olivový olej – ½ lžíce dalšího panenského olivového oleje.
Koření na prase ½ polévkové lžíce. (Prohlédněte si jídlo nebo dokonce použijte své vlastní.)

🔪 JAK NA VZDUCHU SMAŽIT HUSTÉ ŘEZANÉ VEPŘOVÉ ŘÍZENY

Vaše nebeská fritéza jistě provede veškeré mohutné zvedání přímo pod ním. Vše, co potřebujete, je vaše spolehlivá fritéza a také nějaké kleště na překlápění!

1.Příprava

Velmi počáteční, navrstvěte 1 libru navíc (2 kotlety) spolu s ½ lžíce olivového oleje. Poté je všechny osolte a přidejte ½ lžičky koření na prase.

2.Nebeský smažit

Umístěte své zkušené vepřové kotlety přímo do koše fritézy na obloze a při teplotě 199 °C po dobu 15 minut.

3.Otočte se

Až uplyne 15 minut, máte k dispozici košík fritézy a otočte kotlety. Zůstaňte je všechny připravovat 10 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud kotlety nedosáhnou vámi preferované úrovně vnitřní teploty. 145 °F (63 °C) pro medium-rare (*viz podrobnosti).

4. Zůstat stejně jako provést

Když vepřové kotlety skutečně dosáhnou požadovaného stupně propečení, odstraňte je všechny přicházející z fritézy a nechte je před nabízením 5 minut zůstat.

Proveďte svou fritézu na hustou redukci vepřových kotlet spolu s kterýmkoli z vašich preferovaných okrajů. Tentokrát jsem zvolila opékané brambory na sporáku a chřest z sky fryer (nicméně rád je nabízím i s smaženými bramborami a cibulí), a bylo to vlastně chutné!

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Vepřové kotlety by měly mít ve skutečnosti nejnižší teplotu 145 °F (63 °C) pro středně vzácné propečení, až 160 °F (71 °C) pro účinné provedení, v závislosti na vaší volbě.

Předehřátí vaší fritézy na teplotu přípravy jídla před vložením vašich kotlet není důležité (při vytváření tohoto receptu jsem se toho zdržel). Ale mnohem více to neustále pomáhá zajistit opékání kůrky venku!

Uchovávání: Zbývající kotlety umístěte do uzavřené přihrádky a také je dejte 2-3x do lednice nebo 2-3 měsíce vymrazujte.

Ohřívání: Nejjednodušší způsob, jak ohřát vepřové kotlety smažené na obloze. Je ve skutečnosti shromažďovat ve fritéze sníženou na 200 °F (93 °C) a také připravit na 8–10 minut, dokud se nezahřejí.