ČOKOLÁDOVÝ BANÁNOVÝ DORT

ČOKOLÁDOVÝ BANÁNOVÝ DORT

Tento světelný lahodný čokoládový dort je skutečně plný chutné ovocné banánové chuti, stejně jako je ve skutečnosti ideální použití přezrálých banánů! Spolu s mou preferovanou tvarohovou polevou s arašídovým máslem a skutečně úžasně osvětleným dortem spolu s polevou s poměrně sníženým obsahem cukru, což je lahůdka, kterou můžete snadno provádět neustále!

Moje domácnost je vlastně definitivně šílená spolu s celou směsí arašídového másla – lahodné čokolády – banánové chuti, takže tento snadný dort 9 x třináct je ve skutečnosti žádán o mnohem více příležitostí ve srovnání s tím, na čem mi může snadno záležet! Líbí se mi, že vše, co požaduji, je ve skutečnosti neustále nabízeno v mé kuchyni!

Používám techniku ​​jednoho jídla k udržení tohoto vlhkého a chutného koláče rychle a zároveň jednoduše! Rozmačkejte své banány a připravte se na potěšení z tohoto koláče s lahůdkami rychle!

ČOKOLÁDOVÝ

POUŽITÉ MATERIÁLY

Lahodný čokoládový banánový dort
3 velké banány (přezrálé)
3 velká vejce (prostorová teplota)
¼ hrnku mléka
¾ hrnku kokosového oleje (nebo i nesoleného másla, rozpuštěného)
1 ½ lžičky vanilkové esence
3 lžíce kakaa
2 lžičky prášku na vaření
1 lžička sodíku
1 ½ hrnku univerzální mouky

Poleva
1 tvarohová poleva s arašídovým máslem (nebo dokonce vámi preferovaná poleva)

 

JAK UDĚLAT ČOKOLÁDOVÝ BANÁNOVÝ DORT

Začněte předehříváním sporáku na 350ºF (175ºC) a zakrytím pánve na vaření 9 x 13 máslem, olejem nebo dokonce nepřilnavým sprejem na vaření.

 

UDĚLEJTE TĚSTO NA DORT

Ve velké mixovací nádobě rozmačkejte opečené banány vidličkou. Banány rozmačkejte, dokud nejsou ve skutečnosti docela pečlivě odděleny, a určitě tam nezůstanou žádné velké kousky.

Vmícháme vlhké složky skládající se z: vajec, mléka, kokosové vanilkové esence a oleje. Těsto bude jistě skutečně VELMI vlhké, dokud nebude mouka skutečně zahrnuta.

Následně vmícháme kakao, sodík na vaření a prášek. Míchejte směrem k integraci, poté přidejte mouku a míchejte, dokud není mouka skutečně zcela integrována. Pokud byly banány skutečně pečlivě rozdrceny, určitě by v hotovém těstíčku neměly být žádné velké kuličky.

Přesuňte své lahodné těsto na čokoládový banánový koláč přímo do připravené pánve na vaření. Umáčkněte pánev v případě potřeby, aby se těsto rozšířilo také na úroveň.

 

PEČTE DORT

Přesuňte dortovou pánev směrem k poličce předehřátého sporáku a vařte při 350 °F (175 °C) po dobu dvaceti až 25 minut. Dort se ve skutečnosti provádí, když se čepel nebo dokonce párátko umístěné přímo do zařízení jeví jako čisté.

Odstraňte příchod ze sporáku a přejděte ke kabelové chladicí polici. Úplně úžasný dort, pokud ho budete skutečně polevat, jinak by se dal krájet i nabízet, zatímco je stále trochu útulný!

Lahodný čokoládový banánový dort se rychle obejde bez pánve na vaření. Kromě zprávy použijte list pergamenu o vedení dortu spolu s klimatizační policí a poté dort přeměňte na chladící polici. Můžete jej snadno otočit dozadu, pokud chcete, směrem k rovné hraně nahoru pomocí přídavné chladicí police.